קורסי אנגלית לסטודנטים לתואר שני (מעבר לרמת פטור בתואר ראשון)

קורס M - סמסטריאלי, 4 שעות שבועיות

אם אנגלית תמיד היתה אתגר עבורכם, קורס זה ייתן לכם את המענה הכי נכון. הקורס מקנה לסטודנט כלים לקריאת טקסטים אקדמיים תוך התמקדות במיומנויות הבנת הנקרא. קורס זה נלמד באוירה נעימה ותומכת, שתעניק לכם את תחושת המסוגלות והבטחון העצמי שתמיד רציתם בשימוש באנגלית.

קורס M  יתנהל פרונטלית ומתוכו 3 שיעורים בזום. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום. 

 

קורס M4 - סמסטריאלי, 4 שעות שבועיות

קורס זה ייקח את יכולות האנגלית (הטובות שלכם!) כמה רמות למעלה. הקורס מקנה לסטודנט כלים לקריאה וכתיבה אקדמית תוך התמקדות בקריאה כמנוף לכתיבה וחשיבה ביקורתית. בקורס מתקיימים דיונים על נושאים מרתקים שנובעים מהמאמרים אליהם נחשפים הסטודנטים. קורס זה יצייד אתכם בכלים שיאפשרו לכם להשתמש באנגלית בצורה אותנטית.

קורס M4  יתנהל פרונטלית ומתוכו 3 שיעורים בזום. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום.

 

קורס M2  - סמסטריאלי, שעתיים שבועיות

עובדים על כתיבת סמינריון, תיזה או מאמר לפרסום? תמיד רציתם לשפר את הכתיבה שלכם באנגלית? אם עניתם כן על אחת השאלות הללו, הרי שהקורס הזה יעזור לכם לעשות זאת! אם שובצתם לקורס זה, זה המקום בו תלמדו איך להשתמש באנגלית אקדמית, איך לשכתב משפטים מסורבלים, ואיך לדייק את הכתיבה באופן כללי. שימו לב! הידע והעקרונות שתפיקו מקורס זה, יעזרו לכם לא רק בכתיבה באנגלית, אלא בכתיבה אקדמית בכל שפה.

קורס M2 יתנהל ברובו בזום. השיעורים בהם מתקיימות פרזנטציות של סטודנטים (בשבועות האחרונים של הקורס) יתנהלו באופן פרונטלי בקמפוס. תאריכים מדויקים יימסרו ע''י המרצה בקורס. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום.