קורסי אנגלית לסטודנטים לתואר שני (מעבר לרמת פטור בתואר ראשון)

קורס M - סמסטריאלי, 4 שעות שבועיות

אם אנגלית היתה תמיד אתגר עבורכם, קורס זה ייתן לכם את המענה הנכון. הקורס מקנה לסטודנט כלים לקריאת טקסטים אקדמיים תוך התמקדות במיומנויות הבנת הנקרא. קורס זה נלמד באווירה נעימה ותומכת, שתעניק לכם את תחושת המסוגלות לדבר באנגלית בביטחון.

קורס M יתקיים? פרונטלית ומתוכו יתקיימו 3 שיעורים בזום. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום. 

קורס M4 - סמסטריאלי, 4 שעות שבועיות

קורס זה ישפר את יכולות האנגלית בכמה רמות. הקורס מקנה לסטודנט כלים לקריאה ולכתיבה אקדמית תוך התמקדות בקריאה כמנוף לכתיבה ולחשיבה ביקורתית. בקורס מתקיימים דיונים בנושאים מרתקים העולים מהמאמרים הנדרשים לקריאה. קורס זה יצייד אתכם בכלים שיאפשרו לכם להשתמש באנגלית בחיי היומיום.

קורס M4 יתנהל פרונטלית ומתוכו יתקיימו 3 שיעורים בזום. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום.

קורס M2 - סמסטריאלי, שעתיים שבועיות

עובדים על כתיבת סמינריון, על תיזה או על מאמר לפרסום? תמיד רציתם לשפר את הכתיבה שלכם באנגלית? אם עניתם כן על אחת השאלות, הרי שהקורס הזה יעזור לכם לעשות זא/ת. אם שובצתם לקורס זהתלמדו כיצד להשתמש באנגלית אקדמית, כיצד לשכתב משפטים מסורבלים ואיך לדייק את הכתיבה באופן כללי. שימו לב, הידע והעקרונות שתפיקו מקורס זה יעזרו לכם לא רק בכתיבה באנגלית, אלא בכתיבה אקדמית בכל שפה.

קורס M2 יתנהל ברובו בזום. השיעורים בהם מתקיימות פרזנטציות של סטודנטים (בשבועות האחרונים של הקורס) יתנהלו באופן פרונטלי בקמפוס. תאריכים מדויקים יימסרו ע''י המרצה בקורס. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום.