הנחיות רישום לקורסי אנגלית בתואר שני

חובת לימודי אנגלית כשפה זרה

סטודנט לתואר שני צריך לסיים את חובות האנגלית בשנה הראשונה ללימודיו (קלנדרית)

 

בחינת מיון באנגלית 

סטודנטים לתואר שני באוניברסיטת בר-אילן ממוינים לקורסי אנגלית כשפה זרה לפי תוצאות בחינת מיון באנגלית הנערכת ע''י היחידה לאנגלית כשפה זרה. מידע על בחינה זו ניתן לקבל באתר היחידה לאנגלית כשפה זרה.

 

לקויות למידה והתאמות

סטודנטים בעלי לקות למידה צריכים לפנות למדור תמיכה והנגשה על מנת לקבוע את זכאותם לקבלת התאמות בבחינות. לא יינתנו התאמות ללא אישור מדור תמיכה והנגשה.

 

קורסי אנגלית כשפה זרה לתואר שני - סיווג לרמות

פטור מלימודי אנגלית כשפה זרה 

  • במסלול ללא תזה: ציון 134 ומעלה בפסיכומטרי/אמי''ר/אמיר''ם

קורס בסיווג M (בהיקף 4 ש''ס)

  •  הקורס מקנה לסטודנט כלים לקריאת טקסטים אקדמיים תוך התמקדות במיומנויות הבנת הנקרא. קורס זה נלמד באוירה נעימה ותומכת, שתעניק לכם את תחושת המסוגלות והבטחון העצמי שתמיד רציתם בשימוש באנגלית.

    קורס M  יתנהל פרונטלית ומתוכו 3 שיעורים בזום. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום. 

קורס בסיווג M4  (בהיקף 4 ש''ס)

  • הקורס מקנה לסטודנט כלים לקריאה וכתיבה אקדמית תוך התמקדות בקריאה כמנוף לכתיבה וחשיבה ביקורתית. בקורס מתקיימים דיונים על נושאים מרתקים שנובעים מהמאמרים אליהם נחשפים הסטודנטים. קורס זה יצייד אתכם בכלים שיאפשרו לכם להשתמש באנגלית בצורה אותנטית.

    קורס M4  יתנהל פרונטלית ומתוכו 3 שיעורים בזום. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום.

קורס בסיווג M2  (בהיקף 2 ש''ס)

הקורס מלמד כיצד להשתמש באנגלית אקדמית, איך לשכתב משפטים מסורבלים, ואיך לדייק את הכתיבה באופן כללי. שימו לב! הידע והעקרונות שתפיקו מקורס זה, יעזרו לכם לא רק בכתיבה באנגלית, אלא בכתיבה אקדמית בכל שפה.

קורס M2 יתנהל ברובו בזום. השיעורים בהם מתקיימות פרזנטציות של סטודנטים (בשבועות האחרונים של הקורס) יתנהלו באופן פרונטלי בקמפוס. תאריכים מדויקים יימסרו ע''י המרצה בקורס. בשיעורים הפרונטליים אין אפשרות להתחבר דרך הזום.