לימודי אנגלית לתואר שני

חשיבות האנגלית לתחום התעסוקה ולפיתוח הקריירה כמו גם לפיתוח קשרים עסקיים ומקצועיים אינה מוטלת בספק. אנגלית רהוטה ויכולת ניסוח גבוהה בכתב ובע"פ מהווים יתרון בשוק העבודה.

בהיבט האקדמי, כל סטודנט לתואר שני המקבל לידיו את רשימת הקריאה והמטלות בקורסים אותם הוא מחויב להשלים, מיד מבין שאנגלית - לא מפסיקים ללמוד. אלה הם פני הדברים כשמדובר בשפה זרה - כשלא משתמשים בה, מאבדים את הטאץ'.

קורסי אנגלית לתלמידי תואר שני (מעבר לרמת פטור מאנגלית בתואר ראשון) הנדרשים ע"י תוכניות לתארים מתקדמים מסייעים לסטודנטים להמשיך לפתח את כישורי האנגלית שלהם תוך שהם מקנים לסטודנטים כלים להתמודדות עם מטלות הקריאה והכתיבה בקורסי התוכן שלהם ובחיים המקצועיים. כיוון ששפה היא בראש ובראשונה מיומנות תקשורתית, קורסים אלה לא רק עוסקים באנגלית אקדמית, אלא גם בהוראת מיומנויות הבעה בעל פה.

ביחידה קורסים בשלוש רמות מיומנות: M2, M4 ו-M. כל הקורסים מתקיימים כסדנאות? ומתנהלים בקבוצות קטנות ובאווירה נעימה וידידותית.

איך תדעו איזה קורס הוא המתאים לכם ביותר? על מנת לוודא שכל סטודנט ישובץ לקורס המתאים ליכולותיו באנגלית, צוות המחלקה שלנו שוקד על הכנה ובדיקה של מבחני מיון המתקיימים פעמיים/ שלוש פעמים בשנה בין החודשים יוני לספטמבר. תוצאות המבחן יכוונו אתכם לקורס ממנו תצמח לכם הכי הרבה תועלת. אם תפגינו רמת אנגלית מספקת במבחן המיון, תקבלו פטור מקורס אנגלית בתואר שני.

אם אתם רוצים לראות איך נראה המבחן, לחצו כאן.