פרטי התקשרות לסגל ההוראה

שם המרצה

יום

שעה

חדר

מס' טלפון

גב' אדלר יעל

Yael.Adler@biu.ac.il

ב

10:00-10:30

רוח 1004 / 107

5318847   

ד"ר אלישע-פרימו איריס

Iris.Elisha-primo@biu.ac.il

א

11:30-12:30

רוח 1004 / 111

5318860

גב' אלנבוגן רות

Ruth.Ellenbogen@biu.ac.il

ג

14:00-15:00

רוח 1004 / 111

5318860

גב' ארט גולדנברג מגי

Maggie.Art@biu.ac.il

ג

15:00-16:00

רוח 1004 / 002

5317725

ד"ר בורשטיין ז'אנה

ראש-היחידה

Zhanna.Burstein@biu.ac.il

 

בתיאום מראש

רוח 1004 / 006

5317576

מר בלוך שמחה

Simcha.Bloch@biu.ac.il

א

11:45-12:45

רוח 1004 / 110

5317983

ד"ר בן עובד שרית הני

Sarit-Honey.Ben-Oved@biu.ac.il

ג

15:00-16:00

רוח 1004 / 107

5318847   

מר בר-גד אברהם

avraham.bar-gad@biu.ac.il

ד

15:00-16:00

רוח 1004 / 110

5317983

גב' גוטרמן בת שבע

egutterman@sandiego.edu

 

שעה לפני ואחרי השיעור

רוח 1004 / 110

5317983

ד"ר גולדפרד קרן

Keren.Goldfrad@biu.ac.il

ג

10:00-11:00

רוח 1004 / 108

5317596

גב' דולב לימור

limor.dolev@biu.ac.il

ד

19:30-20:30

רוח 1004 /  106

5317445

ד"ר דרייפוס אפרת

efrat.dreifuss@biu.ac.il

ג

 14:45-15:45

רוח 1004 / 110

5317983

גב' הלרשטיין רוימי שושנה

shoshana.ruimy-hellerstein@biu.ac.il

ה

10:00-11:00

רוח 1004 /106

5317445

גב' הראטי-קנול נירה

Nira.Harati@biu.ac.il

ד

10:00-11:00

רוח 1004 /002

5317725

ד"ר הראל אפרת

Efrat.Harel@biu.ac.il

ג

15:00-16:00

רוח 1004 / 106

5317445

גב' וייס-קלמנוביץ' גילית

Gilit.Weiss-Kalmanovich@biu.ac.il

ה

10:00-11:00

רוח 1004 /002

5317725

גב' ויסבלט-לנקרי בלה

Bella.Weisblat@biu.ac.il

ג

10:00-11:00

רוח 1004 /109

5317485

גב' ופנר מרים

Miriamwapner2@gmail.com

   

רוח 1004/ 110

5317983

ד"ר חן בן-יצחק אסנת

Osnat.Chen@biu.ac.il

ד'

17:00-18:00

רוח 1004 / 107

5318847

גב' חן טל

Tal.hen@biu.ac.il

ה'

11:00-12:00

רוח 1004 / 109

5317485

גב' יעקבי ורדית חנה

Vardit-Channa.Jacoby@biu.ac.il

ד'

12:00-13:00

רוח 1004 /003

5317573

ד"ר כהן טלילה

אחראית לרמת מתקדמים

Talila.Cohen@biu.ac.il

ג'

14:45-15:45

רוח 1004 / 10

0773063307

         

ד"ר לוי נועה

Noa.Tauber-Levy@biu.ac.il

ד

10:00-11:00

רוח 1004 /108

5317596

ד"ר ליובמן אנה

אחראית לרמת טרום בסיסי ובסיסי

Anna.Lyubman@biu.ac.il

א

11:45-12:45

רוח 1004 / 008

5317724

גב' ליפנר מינה        

Minna.Lipner@biu.ac.il

ג'

14:00-15:00

רוח 1004 / 003

5317573

גב' מור תמר

tamar.mor@biu.ac.il

 

שעה לפני השיעור

רוח 1004 /109

5317485

גב' מליחי יהודית

yehudit.malachi@biu.ac.il

א 11:30-12:30 רוח 1004/112  

ד"ר מנס עדינה

Adina.Mannes@biu.ac.il

ג

15:00-16:00

רוח 1004 /107

5318847   

ד"ר נגר רויטל

Revital.Nagar@biu.ac.il

ה

14:00-15:00

רוח 1004 /010

0773063307

ד"ר סגל ג'נט

Janette.Segal@biu.ac.il

ד'

10:00-11:00

רוח 1004 /109

5317485

גב' סנדלר סימון

simone.sandler@biu.ac.il

ב+ד

12:30-13:30

רוח 1004/ 003

5317573

ד"ר פרנץ אורנה

אחראית לתואר שלישי

Orna.Harel-Ferenz@biu.ac.il

ג

12:30-13:30

רוח 1004/ 009

5317579

ד"ר קמינסקי ענבר

inbar.kaminsky@biu.ac.il

ג

14:45-15:45

בזום

רוח 1004 / 003

5317573

גב' שוורץ נטליה

Natalia.Rshvartz@biu.ac.il

א

11:30-12:30

רוח 1004 / 109

5317485

גב' שולמן לוסי

lucy.shulman@biu.ac.il

א

9:00-10:00

בזום

רוח 1004 / 106

 

5317445

ד"ר ששון איילת

אחראית לתואר שני

Ayelet.Sasson@biu.ac.il

ה

15:00-16:00

רוח 1004 / 008

5317724