פרטי התקשרות לסגל ההוראה

שם המרצה

יום

שעה

חדר

מס' טלפון

אדלר יעל

Yael.Adler@biu.ac.il

ב

10:00-10:30

רוח 1004 / 107

5318847   

אלישע-פרימו איריס

Iris.Elisha-primo@biu.ac.il

א

11:30-12:30

רוח 1004 / 111

5318860

אלנבוגן רות

Ruth.Ellenbogen@biu.ac.il

ב

12:00-13:00

רוח 1004 / 003

5317573

ארט מגי

Maggie.Art@biu.ac.il

ג

15:00-16:00

רוח 1004 / 002

5317725

בורשטיין ז'אנה

ראש-היחידה

Zhanna.Burstein@biu.ac.il

 

בתיאום מראש

רוח 1004 / 006

5317576

בלוך שמחה

Simcha.Bloch@biu.ac.il

א

11:30-12:30

רוח 1004 / 110

5317983

בן עובד שרית

Sarit-Honey.Ben-Oved@biu.ac.il

ג+ה

15:00-16:00

רוח 1004 / 107

5318847   

בר-גד אברהם

avraham.bar-gad@biu.ac.il

א

ד

סמסטר א' – יום א' 15:00-16:00

סמסטר ב' – יום ד' 15:00-16:00

רוח 1004 / 110

5317983

גוטרמן בת שבע

egutterman@sandiego.edu

 

שעה לפני ואחרי השיעור

רוח 1004 /

 

גולדפרד קרן

Keren.Goldfrad@biu.ac.il

ג

10:00-11:00

רוח 1004 / 108

 

דולב לימור

limor.dolev@biu.ac.il

ה

15:00-16:00

רוח 1004 /  106

5317445

דרייפוס אפרת

efrat.dreifuss@biu.ac.il

ג

סמסטר א': יום ג' 14:45-15:45

סמסטר ב': יום ג' 16:45-17:45

רוח 1004 /

 

הלרשטיין שוש

shoshana.ruimy-hellerstein@biu.ac.il

ב

15:00-16:00

רוח 1004 /106

5317445

הראטי-קנול נירה

Nira.Harati@biu.ac.il

ג

11:30-12:30

רוח 1004 /002

5317725

הראל אפרת

Efrat.Harel@biu.ac.il

א

16:00-17:30

רוח 1004 / 106

5317445

וייס גילית

Gilit.Weiss-Kalmanovich@biu.ac.il

ה

10:00-11:00

רוח 1004 /002

5317725

ויסבלט-לנקרי בלה

Bella.Weisblat@biu.ac.il

ג

10:00-11:00

רוח 1004 /109

5317485

ופנר מרים

Miriamwapner2@gmail.com

   

רוח 1004/

 

חן אסנת

Osnat.Chen@biu.ac.il

ד'

15:30-16:00

17:30-18:00

רוח 1004 / 107

5318847

חן טל

Tal.hen@biu.ac.il

ה'

11:00-12:00

רוח 1004 / 109

5317485

יעקבי ורדית

Vardit-Channa.Jacoby@biu.ac.il

ד'

10:30-11:30

רוח 1004 /003

5317573

כהן טלילה

אחראית לרמת מתקדמים

Talila.Cohen@biu.ac.il

ג'

14:45-15:45

רוח 1004 / 10

0773063307

         

לוי נועה

Noa.Tauber-Levy@biu.ac.il

ד

10:00-11:00

רוח 1004 /108

 

ליובמן אנה

אחראית לרמת טרום בסיסי ובסיסי

Anna.Lyubman@biu.ac.il

א

11:30-12:30

רוח 1004 / 008

5317724

ליפנר מינה        

Minna.Lipner@biu.ac.il

ד'

14:00-15:00

רוח 1004 / 003

5317573

מור תמי

tamar.mor@biu.ac.il

ד

8:00-9:30

רוח 1004 /109

5317485

מנס עדינה

Adina.Mannes@biu.ac.il

ג

15:00-16:00

רוח 1004 /107

5318847   

נגר רויטל

Revital.Nagar@biu.ac.il

ה

14:00-16:00

רוח 1004 /010

0773063307

סגל ג'נט

Janette.Segal@biu.ac.il

ד'

10:00-11:00

רוח 1004 /109

5317485

סנדלר סימון

simone.sandler@biu.ac.il

ב+ד

12:30-13:30

רוח 1004/ 008

5317724

פרנץ אורנה

אחראית לתואר שלישי

Orna.Harel-Ferenz@biu.ac.il

א

12:00-13:00

רוח 1004/ 009

5317579

קמינסקי ענבר

inbar.kaminsky@biu.ac.il

ג

14:45-15:45

רוח 1004 / 003

5317573

שוורץ נטליה

Natalia.Rshvartz@biu.ac.il

א

11:30-12:30

רוח 1004 / 109

5317485

שולמן לוסי

lucy.shulman@biu.ac.il

ג'

11:30-12:30

רוח 1004 / 106

5317445

ששון איילת

אחראית לתואר שני

Ayelet.Sasson@biu.ac.il

ה

15:00-16:00

רוח 1004 / 111

5318860