פרטי התקשרות לסגל ההוראה

   

שם המרצה

דוא"ל

שעות קבלה

בניין

ומס' חדר

טלפון במשרד בשעות הקבלה

ד"ר גולדפרד קרן -

ראש היחידה

Keren.Goldfrad@biu.ac.il

בתיאום מראש

1004/006

03-5318237

גב' אדלר יעל

Yael.Adler@biu.ac.il

 

1004/109

03-5317485

ד"ר אלישע-פרימו איריס

Iris.Elisha-primo@biu.ac.il

 

1004/111

03-5318860

גב' אלנבוגן רות

Ruth.Ellenbogen@biu.ac.il

 

1004/003

03-5317573

מר אפשטיין ברנדון ויליאם

brandon-william.epstein@biu.ac.il

 

1004/110

03-5317983

גב' ארט מגי

 

Maggie.Art@biu.ac.il

 

 

1004/109

 

03-5317485

 

ד"ר בורשטיין ז'אנה

Zhanna.Burstein@biu.ac.il

 

1004/106

03-5317445

מר בלוך שמחה

Simcha.Bloch@biu.ac.il

 

1004/110

03-5317983

ד"ר שרית בן עובד

Sarit-Honey.Ben-Oved@biu.ac.il

 

1004/107

03-5318847

מר בר-גד אברהם

avraham.bar-gad@biu.ac.il

 

1004/110

03-5317983

גב' דולב לימור

limor.dolev@biu.ac.il

 

1004/112

03-5318796

ד"ר דרייפוס אפרת

efrat.dreifuss@biu.ac.il

     

גב' הלרשטיין שוש

shoshana.ruimy-hellerstein@biu.ac.il   1004/112 03-5318796

גב' הראטי-קנול נירה

Nira.Harati@biu.ac.il

 

 

1004/110

03-5317983

ד"ר הראל אפרת

Efrat.Harel@biu.ac.il

 

1004/112

03-5318796

גב' וייס-קלמנוביץ גילית Gilit.Weiss-Kalmanovich@biu.ac.il   1004/002 03-5317725

גב' ויסבלט-לנקרי בלה

Bella.Weisblat@biu.ac.il

 

1004/109

03-5317485

גב' זוורו הילי

hili.zavaro@biu.ac.il

 

1004/112

03-5318796

ד"ר חן אסנת

Osnat.Chen@biu.ac.il

 

 

1004/107

 

03-5318847

גב' יעקבי ורדית

Vardit-Channa.Jacoby@biu.ac.il

 

1004/003

03-5317573

ד"ר כהן טלילה

אחראית לרמות מתקדמים 

Talila.Cohen@biu.ac.il

 

1004/007

03-5317582

מר כהן מתיו

Matthew.Cohen@biu.ac.il

 

1004/111

03-5318860

ד"ר לוי נועה

Noa.Tauber-Levy@biu.ac.il

 

1004/108

03-5317596

ד"ר ליובמן אנה

אחראית לרמות טרום בסיסי ובסיסי

Anna.Lyubman@biu.ac.il

 

1004/106

03-5317445

גב' ליפנר מינה

Minna.Lipner@biu.ac.il

 

1004/003

03-5317573

גב' מור תמר

tamar.mor@biu.ac.il

 

1004/112

03-5318796

גב' יהודית מליחי 

Yehudit.Malachi@biu.ac.il

 

     

ד"ר מנס עדינה

Adina.Mannes@biu.ac.il

 

1004/107

03-5318847

ד"ר נגר רויטל

Revital.Nagar@biu.ac.il

 

1004/107

03-5318847

גב' סגל ג'נט

Janette.Segal@biu.ac.il

 

1004/109

03-5317485

ד"ר פרנץ אורנה

אחראית לתואר שלישי

Orna.Harel-Ferenz@biu.ac.il

 

1004/009

03-5317579

גב' סנדלר סימון -

אחראית לתואר שני

simone.sandler@biu.ac.il

 

1004/008

03-5317724

ד"ר קמינסקי ענבר

 inbar.kaminsky@biu.ac.il

 

1004/003

03-5317573

גב' שוורץ נטליה

Natalia.Rshvartz@biu.ac.il

 

1004/110

03-5317983

גב' שולמן לוסי

lucy.shulman@biu.ac.il

 

1004/112

03-5318796

ד"ר ששון איילת

Ayelet.Sasson@biu.ac.il

 

1004/106

03-5317445