דבר ראש המחלקה

סטודנטים וסטודנטיות יקרים,

 

הגעתם לאקדמיה לרכוש ידע ולבנות את הכלים ואת הכישורים שיבטיחו לכם עתיד מקצועי מהותי, מספק ומוצלח. המסע לרכישת השכלה גבוהה מתחיל בלימודים לתואר ראשון, לאורך כל דרככם באקדמיה תקדישו רבות לשיפור בקיאותכם בתחום הדעת שבחרתם.

לשם כך, שליטה בשפה האנגלית ברמה אקדמית גבוהה נמצאת בחזית דרככם להשכלה גבוהה. במהלך לימודיכם תזכו ליצור קשרים ושיתופי פעולה במיזמים לימודיים ומחקריים חוצי־גבולות, תציגו את עבודותיכם בכנסים בין־לאומיים ותעבדו עם עמיתים בזירה האקדמית הגלובלית.  על היחידה לאנגלית כשפה זרה מוטלת המשימה לסייע לכם לצעוד בבטחה בנתיב המוביל למימושן המוצלח של המשימות האלה. 

אנחנו שואפים לצייד אתכם בכלים מגוונים שיועילו לכם גם באקדמיה וגם מחוצה לה, בתעסוקה ובפנאי. בין היתר, תקנו אצלנו מיומנויות שפה שונות (קריאה, כתיבה, הבנת הנשמע ודיבור), תשפרו את יכולות קריאה וניתוח טקסט מדעי ובתוך כך גם תרחיבו אופקים. אנו מקפידים ליישם הוראה ולמידה אינטראקטיביות וחווייתיות ושמים דגש על שיפור הביטחון העצמי של הסטודנטים והסטודנטיות שלנו, והם  לומדים שביכולתם להתמודד בהצלחה עם דרישות שונות בשפה האנגלית.

צוות היחידה לאנגלית כשפה זרה מורכב ממרצות וממרצים מיומנים, הניחנים בניסיון עשיר בהוראת השפה האנגלית. הם מודעים לאופיים המיוחד של הקורסים באנגלית ולצורך שעולה לעתים בעזרה נוספת ובהנחיה צמודה יותר. תשוקתם ואהבתם להוראה באות לידי ביטוי בקשר שוטף עם הסטודנטים והסטודנטיות ובזמינות אף מעבר לשעות ההוראה. ההצלחה הניכרת של המרצים והמרצות ביחידה שלנו בהקניית השפה האנגלית לאלפי סטודנטים וסטודנטיות קיבלה הכרה ואף צוינה לשבח על ידי רשויות האוניברסיטה.

 

אנחנו כאן – בשבילכם!